Northolt Place

  • Wi-Fi
  • Domácí zvířata nejsou povolena

Apartmán Northolt Place nabízí domácí ubytování pro 3 hostů ve městě Northolt.

Některé pokoje umožňují výhled na zahradu. Zahrnuje 1 koupelen.

V tomto apartmánu je také kompletní kuchyně.

Zoo v parku Brent Lodge je 10 minut jízdy od ubytování, zatímco St Hugh's Church je asi 450 metrů daleko. Ubytování je asi 2 km od centra města Northolt. Hosté mohou stolovat v bar Blue Orchid Restaurant and Civil Engineering Pub, která se nachází jen 250 metrů daleko. Hosté se snadno dostanou do apartmánu Northolt Place z letiště Anglie, které je vzdálené 5 km.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Northolt Place
Cosy 1-Bed Studio In Northolt Perfect To Unwind
Cena pouze pro mobilní zařízení

Cosy 1-Bed Studio In Northolt Perfect To Unwind

7.7
Dobrý 4 recenze
555 m od ubytování
USD 78 USD 70
za noc
Aisiki Living At Hayes, 3-Bedroom, Pet-Friendly House With Garden, Single Or Double Beds, With Free Wi-Fi And Parking Space
Cena pouze pro mobilní zařízení

Aisiki Living At Hayes, 3-Bedroom, Pet-Friendly House With Garden, Single Or Double Beds, With Free Wi-Fi And Parking Space

874 m od ubytování
Luxury Studio Apartment
Cena pouze pro mobilní zařízení

Luxury Studio Apartment

7.9
Dobrý 31 recenzí
882 m od ubytování
USD 179 USD 161
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkoviště

    Služby v ubytování

    • Ostraha

    Rekreace

    • Zahrada

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:00
    Odhlášení: od 10:00 do 11:00
    Často kladené otázky
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Northolt Place?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Northolt Place patří mimo jiné Gurdwara Sri Guru Singh Sabha Southall, Londýnské muzeum motocyklů, Zoo v parku Brent Lodge.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Northolt Place apartmán?
      Noční pobyt v apartmán Northolt Place apartmán bude stát 209 £.
    • Nabízí apartmán Northolt Place parkování?
      K apartmán Northolt Place patří parkoviště pro hosty.
    • Jsou v blízkosti toto ubytování typu apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Tyme On The Waterfront a China Gourmet, které se nacházejí jen asi 7 minut chůze.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Northolt Place

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít